1346481. BAIKAL. MC6 kal. 12/70 #700461.
Produktionsnummer: 700461 Tøndelængde: 75 cm Enkelt skub, udtrækker, blåt kasse og tønde, æske med rig rose- og rullegravering, dobbelt korn, boring 1/2 & 1/4.
Hårdere Brugsslitage, fibrene foran mangler, hårgrænse ved kassegreb, ridser og trykmærker i stemplet, rust på steder på kassen, bageste stropbeslag mangler.