NILS STURE. Olie på Panel, signeret og dateret -53.

134645. NILS STURE. Olie på Panel, signeret og dateret -53.

Åreskutan. Mål 45 x 54 cm.

Ridsemærker på yderkanten fra rammen. Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Åreskutan. Mål 45 x 54 cm.

Antal besøg: 3.895