Kommode, Nordiska Kompaniet, 20. århundrede.

134465. Kommode, Nordiska Kompaniet, 20. århundrede.

Bakkebeslag i messing, fineret i mahogni. Længde 95, bredde 44,5, højde ca. 67 cm. Nøgle mangler.

Brugsslitage, ridser og pletter. Små revner i fineren. Et lille stykke finer limet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.251