IVAN JORDELL. "RØD JORD".

IVAN JORDELL. "RØD JORD".
1342810. IVAN JORDELL. "RØD JORD".

Signeret, olie på Panel ca 38x44 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Ivan Jordell (1901–1965)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Ivan Jordell (1901–1965)

Antal besøg: 657