DESK Nanna Ditzel, Sören Willadsen, Danmark.

134139. DESK Nanna Ditzel, Sören Willadsen, Danmark.

Længde 175, bredde 75, højde 72 cm.

Slitage, ridser, solbleget skive.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 6.311