FREMÆRKER, Sverige stemplet, næsten komplet 1938-1972.

1338161. FREMÆRKER, Sverige stemplet, næsten komplet 1938-1972.

Album, højde 29 cm, dybde 28 cm Komplet undtagen 2 f.Kr. CB par Gustav V med små tal.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 624