BORD, orientalsk stil, 20. århundrede.

133643. BORD, orientalsk stil, 20. århundrede.

Rund top med rigt afskårne blomster og løv. Indlæg i messing. Aftageligt chassis. Udskåret gennembrudt indretning med løv og fugle.
Diameter ca 38 cm.
Højde ca 38 cm.

Ujævn farve. Nogle ridser eller afvisning. Top med underside revne.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter ca 38 cm.
Højde ca 38 cm.

Antal besøg: 694