SVEN "X:ET" ERIXSON. Farvelitografi.

1336202. SVEN "X:ET" ERIXSON. Farvelitografi.

Søstrene på Skäret. Signeret og nummereret 127/300 ex. 34x41 cm.

Lidt gulnet.

Kunstner/designer

Sven X:et Erixson (1899–1970)

Få foretaget en gratis vurdering!

Lidt gulnet.

Kunstner/designer

Sven X:et Erixson (1899–1970)

Antal besøg: 447