MANNEQUIN, Torso mand, 1900-2000 tallet.

1335520. MANNEQUIN, Torso mand, 1900-2000 tallet.

Højde 99 cm fra gulv Paryk mangler.

Let Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Let Brugsslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 583