CYKEL, Puch 26 tommer.

CYKEL, Puch 26 tommer.
1334971. CYKEL, Puch 26 tommer.

uden gear.

Brugsslitage. Ikke fuldstændig gennemgået. Lås mangler. Lejlighedsvis rustangreb. Baglygteglas revnet.

Få foretaget en gratis vurdering!

uden gear.

Antal besøg: 7.277