1333673. ARNE JACOBSEN. Stole, 6 stk, "Myran", jacaranda.
2 forskellige typer jacaranda, hvoraf 4 er brasiliansk Rio palisander
Fællesrevne i bøjningen af en stol. Mindre revne- og finerskader i en stoleryg.
Der mangler en skrue. Udskiftet skruer til undervognen. Der mangler en plastikfod.
Brugs- og kantslitage.
Brugs- og kantslitage.