SPISEGRUPPEN, eg, 5 dele, 1900-tallet.

1333597. SPISEGRUPPEN, eg, 5 dele, 1900-tallet.

Bordmål 105x72 cm, højde 74 cm 4 stole højde 107 cm.

En stol med skader, slitage, mærker, pletter og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 766