VAS, glas, Kaj Franck, Nuutajärvi.

133313. VAS, glas, Kaj Franck, Nuutajärvi.

Højde 17 cm. Signeret Nuutajärvi Notsjö.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Antal besøg: 780