SOFABORD, eg 1900-tallet.

SOFABORD, eg 1900-tallet.
1332278. SOFABORD, eg 1900-tallet.

Med polykrome fliser, længde 159 cm, bredde 59 cm, højde 50 cm.

Slitage og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage og ridser.

Antal besøg: 488