CHIFFONJÉ, 18./19. århundrede.

1331705. CHIFFONJÉ, 18./19. århundrede.

Bredde 102 cm. Dybde 45 cm. Højde 132 cm.

Slitage, revner og mindre finerskader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 500