TASKE, Etienne Aigner, dokumentmappe.

1331317. TASKE, Etienne Aigner, dokumentmappe.

Brunt præget læder med beslag i messingfarvet metal. Tre større rum En inderlomme med lynlås. Aftagelig skulderrem. Mærket på etiket "Etienne Aigner". Logo på tasken. Bredde 34 cm, dybde ca 4 cm, højde ca 28 cm.
Støvpose medfølger.

Brugsslitage, mærker og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Støvpose medfølger.

Antal besøg: 996