Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Garpenhus Auktioner
Kunst
Malerie
ALVIN DAHL. Stilleben. Olie på lærred. Signeret og dateret 1921.
133126. ALVIN DAHL. Stilleben. Olie på lærred. Signeret og dateret 1921.
29x28 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
29x28 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Garpenhus Auktioner
Antal besøg:
2.326