Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Garpenhus Auktioner
Kunst
Malerie
ERIK WALTER PERSSON. Haväng. Olie på lærred Signeret E Walter og dateret -51.
133102. ERIK WALTER PERSSON. Haväng. Olie på lærred Signeret E Walter og dateret -51.
40x52 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
40x52 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Garpenhus Auktioner
Antal besøg:
4.743