SIDEBORD, teaktræ, 1960'erne/70'erne.

1330985. SIDEBORD, teaktræ, 1960'erne/70'erne.

Bredde 180 cm, dybde 45 cm, højde 82 cm.

Overfladeridser, pletter og slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 991