BROR- ERIC BERGQVIST. Smørknive, et par, tin, Svenskttenn, G. Bred.

1330493. BROR- ERIC BERGQVIST. Smørknive, et par, tin, Svenskttenn, G. Bred.

Design af bror-Eric Bergqvist.
Tinskaft stemplet Svenskttenn G.Wide.
Længde 17 cm.
Sælges for Bror-Eric Bergqvists dødsbo. Broder-Eric var aktiv som kunstner og landsbymaler i Bjuråker, Hälsingland. 1944-2013.

Overfladeslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 17 cm.

Overfladeslitage, ridser.

Antal besøg: 1.657