GLAS OBJEKTER 4 stk a signeret Erik Höglund.

132974. GLAS OBJEKTER 4 stk a signeret Erik Höglund.

Grønt glas på fod Højde 12,5 cm Grøn vase på fod. Højde 24 cm.
Rød vase. Mærket 4937/160 Højde 16 cm.
Rød vase. Højde 7,5 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rød vase. Højde 7,5 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.073