DUKKESKABSMØBLER OG DUKKER, 20. århundrede.

132944. DUKKESKABSMØBLER OG DUKKER, 20. århundrede.

Sæt med dukker og blandede hjemmelavede dukkehusmøbler såsom borde, stole, komfurer mm.

Brugsslitage efter leg. En del med skader (stol mangler ben).

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.647