AUTOGRAF. Fotografering med Roger Moore som James Bond.

132849. AUTOGRAF. Fotografering med Roger Moore som James Bond.

Signeret Roger Moore.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret Roger Moore.

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 1.917