SPISESTOLE, 12 stk, Nyrenæssance, århundredeskiftet 1900.

132841. SPISESTOLE, 12 stk, Nyrenæssance, århundredeskiftet 1900.

Egetræ. Sæde og rygplade betrukket med brunt læder.

Slitage og revner, enkelte dekorative elementer løse.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.145