TIKKA. M658 .30-06 #605238.

TIKKA. M658 .30-06 #605238.
1326293. TIKKA. M658 .30-06 #605238.

tønde længde 56,5 cm, åbent sigte, træsko, aftageligt magasin, Swarovski Habicht Nova 1,5-6x42 medfølger monteret.

Brugsslitage, ridser og Kantstødt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Adresse

Cederströms Slinga 1
195 61 Arlanda Stad
Sverige

Antal besøg: 2.634