FIGUR Bedende SAINT - træ.

FIGUR Bedende SAINT - træ.
1324476. FIGUR Bedende SAINT - træ.

udskåret og sammenføjet, forgyldt glorie, bund mærket på bagsiden. "A. Felden 68", H.ca.57cm.

lette tegn på slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

lette tegn på slid.

Antal besøg: 482