TABEL, Nyrokoko, 1840-50 tal.

TABEL, Nyrokoko, 1840-50 tal.
132198. TABEL, Nyrokoko, 1840-50 tal.

En skuffe med fire rum Højde 73 cm, bredde 58.

Aldersslitage, mindre ridsemærker.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 934