VÆGUR, rokokostil, 1900-tallet, signeret Boiardt.

132022. VÆGUR, rokokostil, 1900-tallet, signeret Boiardt.

Højde 72 cm. Pendul til rådighed.

Slid, malingstab. Nøgle mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 894