MODELJERNEVEJE, Cirkus, Roco 41072.

1319964. MODELJERNEVEJE, Cirkus, Roco 41072.

Originalt pap. Diesellokomotiv (Deutschen Bundesbahn BR 215), 43417/18. Instruktion.
Cirkusvogn, 2 lastbiler, transformer. Skinner, ca. 37 stk. 8 dyr.

Brugsslitage. Nogle dele mangler. Pap med skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.950