BERNARD BENEDICT HEMY ( 1845-1913). Olie på lærred, signeret.

131983. BERNARD BENEDICT HEMY ( 1845-1913). Olie på lærred, signeret.

Engelsk kystlinje, 51 x 81 cm.

Foret på lærred, let krakeleret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.707