PETER MUNRO (B. 1954). HANEN.

PETER MUNRO (B. 1954). HANEN.
1319684. PETER MUNRO (B. 1954). HANEN.

Olie på bord Signeret og dateret 1989, nederst til højre.
45 x 52 cm (60 x 67 cm inklusive ramme).

I god galleri stand. Ingen tydelige skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

The Auction Hub
Antal besøg: 647