ROBERT MILLIKEN. RYPE I FULD FLYV.

1319667. ROBERT MILLIKEN. RYPE I FULD FLYV.

Akvarel Signeret nederst til højre 35,5 x 54 cm (61 x 79 cm inkl. ramme) Glaseret og indrammet.

Ingen synlige skader.
Uundersøgt uden for rammen.
Galleri tilstand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen synlige skader.
Uundersøgt uden for rammen.
Galleri tilstand.

The Auction Hub
Antal besøg: 1.312