SMYKKER, Sølvmedaljon, Sterling Tyskland & Vedhæng med lukket perle 19./20. århundrede.

1318917. SMYKKER, Sølvmedaljon, Sterling Tyskland & Vedhæng med lukket perle 19./20. århundrede.

Smukt dekoreret medaljon i ægte sølv "Germany 925" med kommer med en halskæde fra Italien også i ægte sølv "925" med en længde på 44 cm og et ældre guldfarvet vedhæng med en medfølgende perle 19./20. århundrede længde 23 mm (ustemplet).

Mindre Brugsslitage fra alder og brug.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 538