Kommode, Art Nouveau, 1920'erne.

131872. Kommode, Art Nouveau, 1920'erne.

Grøn glaseret fyrretræ. 3 skuffer. Spidse ben.
Længde 101 cm, højde 88 cm, dybde 47 cm.

Slitage og ridser.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage og ridser.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.269