TABEL, "Supercirkel", Bruno Mathsson og Piet Hein, 20. århundrede.

131865. TABEL, "Supercirkel", Bruno Mathsson og Piet Hein, 20. århundrede.

Længde 80 cm, bredde 80 cm, højde 63 cm. Bordplade i bog.

Ridser og Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ridser og Brugsslitage.

Antal besøg: 1.311