VÆGPENDUL, lamper, 3-delt, rokokostil, forgyldt, 20. århundrede.

131852. VÆGPENDUL, lamper, 3-delt, rokokostil, forgyldt, 20. århundrede.

Højde 40 cm Pendel.

Skader på roserne.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 40 cm Pendel.

Skader på roserne.

Nøgle/nøgler findes

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.169