OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvarel.

1318103. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvarel.

Käringön, Fågelskär. Signeret AM Malmström og dateret 1956. 20x28 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 734