Fineret med jacaranda. Interiør med rum, udtrækbar grogbakke, hylder og køleskab AP Sönnersgaard. 2 nøgler. HRS. 135 cm, L. 102 cm, D. 48 cm.
Ikke funktionstestet. Brugsslitage.
Nøgle/nøgler findes