KJELL ROSÉN. Akvarel, signeret.

131480. KJELL ROSÉN. Akvarel, signeret.

Mål 23 x 26,5 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mål 23 x 26,5 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 822