DISPLAYSKAB, Malibu, moderne fremstilling.

1314662. DISPLAYSKAB, Malibu, moderne fremstilling.

Bredde 120 cm, dybde 44 cm, højde 190 cm.

Overfladeridser og slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Overfladeridser og slitage.

Antal besøg: 2.406