FRANCISCO RIBERA. En ung kvinde.

1314040. FRANCISCO RIBERA. En ung kvinde.

Olie på lærred Signeret 92x73 cm.

I god stand. Forgyldt og formstøbt træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 3.303