LUIS GARCÍA OLIVER. En ung kvinde.

1314036. LUIS GARCÍA OLIVER. En ung kvinde.

Olie på lærred Signeret og dateret 1947. På bagsiden stempel fra producenten af støtten, Rigol-huset i Barcelona 73x60 cm.

I god stand. Forgyldt træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 1.022