Omkreds ca 16,5 cm. Kuffertens diameter 3,3 cm. Model Vivianna, design Torun Bülow-Hübe. Stemplet GEORG JENSEN Danmark. Manuelt arbejde.
Damearmbåndsur i stål. "Vivianna", design Torun Bülow-Hübe. Stemplet GEORG JENSEN Danmark. Manuel bevægelse.
Mindre Brugsslitage.