ALBERT ENGSTRÖM. litografi, figurscene, sign.

1309950. ALBERT ENGSTRÖM. litografi, figurscene, sign.

Signeret på print og i hånden.
Billedmål ca 16,5x21 cm.
Rammemål ca 30x36,5 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Albert Engström (1869–1940)

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedmål ca 16,5x21 cm.
Rammemål ca 30x36,5 cm.

Kunstner/designer

Albert Engström (1869–1940)

Antal besøg: 918