ÆLDRE LYSESTAGE, Trebent, Messing.

1308914. ÆLDRE LYSESTAGE, Trebent, Messing.

Trebenet lysestage i messing med aftagelige manchetter og lysestager (skruede) formentlig tidligt i det 20. århundrede, Stemplet HO og har en højde på 22 cm.

Alders slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Alders slid.

Antal besøg: 1.338