CARL MALMSTEN. SÆT BORD 3-delt, "Jubilæumsmodel 1988" nr 559.

130846. CARL MALMSTEN. SÆT BORD 3-delt, "Jubilæumsmodel 1988" nr 559.

Fineret i mahogni, nummereret og signeret på sølvplade Samlet længde: 157 cm, højde 60,5 cm, bredde 42 cm.

mindre Brugsslitage.

Kunstner/designer

Carl Malmsten (1888–1972)

Få foretaget en gratis vurdering!

mindre Brugsslitage.

Kunstner/designer

Carl Malmsten (1888–1972)

Antal besøg: 2.549