BORDLAMPER, 5 stk, inklusive Donau, Mag.

1307739. BORDLAMPER, 5 stk, inklusive Donau, Mag.

Bordlampe, Donau 5, lampefod højde ca 44 cm, lampeskærm diameter ca 34 cm, lampefod med lampeskærm ca 47 cm høj.
Bordlampe, 2 stk., Mag, modelnr. 248, lampefods højde ca 34 cm, lampeskærmens diameter ca 14 cm, lampefod med lampeskærm ca 44 cm høj.
Bordlamper, modelnr. 98, lampefod højde ca 58 cm, lampeskærm diameter ca 47 cm, lampe fod med lampeskærm ca 74 cm høj.

Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionsgaranti, Brugsslitage, aldersslitage, overfladesnavs, anløbet metal på andre, større ridser på begge med modelnr. 98.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.358