SKABE, eg, barokstil, 20. århundrede.

130770. SKABE, eg, barokstil, 20. århundrede.

Todelt. Udskårne motiver i lågerne. Højde 160 cm, bredde 165 cm, dybde 54 cm.

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 1.201