1307527. DISPLAYSKAB, teaktræ, 1960'erne.
Teak, glasskab med dobbelt låger og hyldeinteriør. Hylder stående på løse aluminiumsrør.
Højde 130,5 cm Bredde 90 cm Dybde 35,5 cm.
Slitage, mærker/pletter/ridser, farvepletter. Der har været strøm. skære af. Glas med Kantstødt/mærker.