pindesofa og to pindestole.

pindesofa og to pindestole.
1307172. pindesofa og to pindestole.

sofa og to gyngestole.

mål sofa 116 cm lang ryghøjde 89 cm sædehøjde 47 cm.

hynder medfølger, brugsspor mindre ridser og pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

sofa og to gyngestole.

Antal besøg: 733